Медвечук здав Порошенко в прямому ефірі: «Так, Порошенко співпрацює з Росією і веде бізнес» (ВІДЕО)

Український політик Віктор Медвечук, кум чинного Президента Росії Володимира Путіна розповів правду про стосунки Порошенко і Путіна.

За словами Віктора Медвечука, у Порошенка і Путіна нормальні ділові відносини.

Медвечук не розуміє, чому Порошенко вибрав таку жорстку антиросійську політику перед українцями, якщо в житті він розмовляє російською і у нього дуже непогані ділові відносини з «російськими колегами».

Також Медвечук публічно, перед телекамерами заявив, що Порошенко і його команда закуповували безпосередньо російський газ і російський газ безпосередньо йшов в Україну, але видавали його за європейський.

«Порошенко і його команда безпосередньо закуповували російський газ, який йшов відразу в Україну, а не в Європу. Ви уявіть собі, як російський газ міг йти в Європу, а потім міняти зворотний напрямок по трубі? Це ж неможливо навіть фізично, тому російський газ йшов безпосередньо в Україні. Прості українці платили захмарні ціни в комунальних платежах за газ нібито з Європи. Прості українці платили особисто Порошенко і його команді за транзит газу в Європу, якого не було, і за європейський газ, якого теж не було. Всі гроші осідали на офшорних рахунках Порошенкоі і ко. »- заявив кум Путіна.

«Ви зрозумійте, що росіянам все одно кому продавати газ. Вони встановили ціну – Порошенко як глава Держави погодився купити, а як він продавав цей газ простим українцям, Путіна мало цікавить », – продовжив Медвечук.

За словами політика така ж схема була придумана і з вугіллям. Прості українці платили за вугілля з Ротердамі, який насправді завозився з «ОРДЛО». Таким чином кожен українець переплатив шалені гроші за те, чого немає. Ось в чому найбільша афера Порошенко і ось за що його і називають дуже цинічним аферистом.

Читайте також  Люди, протягом 5 -ти років нас дурили. Журналісти виклали в мережу переписку Порошенка і Медведчука

Медвечук зазначив, що він би не ризикнув так нахабно вчинити з українським народом, оскільки це занадто небезпечно так прямо і нахабно наживатися на свій народ.

Таким чином кум Путіна публічно підтвердив те, що в Україні говорили 5 років.

Порошенко знаходиться в нормальних ділових відносинах з Путіним і саме тому Путін ряснів на кожному білборді Порошенко.

Олігарх Петро Порошенко дійсно провернув газову аферу на мільярди купуючи російський газ і наживаючись на злиденному народі під час війни.

Олігарх Порошенко дійсно купував вугілля у бойовиків ОРДЛО, тим самим фінансуючи їх армію, а згодом видавав це вугілля за Ротердамский.

Детальніше у відео:

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -