Жінка повернулася з потойбіччя через 27 років: голос сина вів на світло

Жінці ще належить пройти повний комплекс відновлювальних процедур від атрофії м’язів.

Одна жінка з Об’єднаних Арабських Еміратів отримала серйозну травму в результаті нещасного випадку. Впродовж 27 років вона перебувала у комі, лише у 2018 жінка змогла, фактично, повернуться з того світу.

Відомо, що Муніра Абдулла в 1991 році потрапила у ДТП, і прикрила собою сина, від чого хлопчик отримав незначні травми. Сама потерпіла отримала серйозну черепно-мозкову травму і багато років знаходилася у стані мінімальної свідомості, при якій людина перебуває ніби у комі, але відчуває біль. Про це повідомляє ВВС.

Для постановки цього діагнозу постраждалу довелося тимчасово перевезти в Британію, після чого сім’я повернула її в рідну країну, продовжуючи годувати через трубочку і проводити фізіотерапію. Лікарі були впевнені, що вона помре.

Однак ситуація змінилася в 2017 році, коли про подію дізнався спадкоємний принц Абу-Дабі Мохаммед бен Заїд. Тоді він зв’язався з сім’єю і оплатив дороге лікування в передовій лікарні Німеччини.

Через рік після цього Муніра почала видавати перші звуки. А через кілька днів син Омар стояв біля палати і голосно сперечався з кимось по телефону. І раптом почув голос матері, яка членороздільно кликала його на ім’я!

Лікарі кажуть, що у стані жінки тоді намітилися позитивні зрушення. А голос сина послужив поштовхом до того, що вона прийшла до тями. Його голос ніби вивів Муніру з темряви.


Вже на батьківщині Муніра Абдулла продовжує відновлюватися. Жінці ще належить пройти повний комплекс відновлювальних процедур від атрофії м’язів і пристосуватися до нового суспільства. До Мунири повернулася здатність розмовляти. Вона спілкується з близькими і читає молитви.

Варто відзначити, що в історії світової медицини зафіксований найдовший період перебування у комі, який стався з американкою на ім’я Едуарда О’Бара – 42 роки. Їй було 16 років, коли вона опинилася у такому стані. Причиною стала пневмонія на тлі цукрового діабету. За нею доглядала мати. Едуарда померла у віці 59 років, так і не прийшовши до тями.

Читайте також  Робота в Італії дала мені свободу, але забрала єдиного сина

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -