“Нас більше немає”: Сергій Романюк незадовго до смерті зробив приголомшливу заяву про Україну

Війна на Донбасі буде тривати ще довго, але надії на те, що в Україні все буде добре втрачати не можна.

Таку думку незадовго до своєї смерті висловив народний артист України Сергій Романюк. Він вважав, що до анексії Криму та війни на Донбасі знімався в тому числі і в російських серіалах.

«Після 2014 го теж були пропозиції, але не від російських режисерів або акторів, з якими я працював. З тих пір ми просто не спілкуємося. Можемо хіба що привітати один одного есемескою. Я зашлю її в Москву, а звідти мене теж привітають з Днем народження. І все. Нас більше немає, не існує. Війна все це обрубала», – розповідав Романюк.

Він вважав, що раніше українські актори знімалися і в російських, і в білоруських фільмах, тоді існував високопрофесійний артистичний світ, однак зараз в ньому немає більше теплих відносин.
«Кажуть, ми були ніби «молодші брати». Та ні. У нас своя держава, яка називається Україна. З нами треба рахуватися. І все », – висловлював тоді свою точку зору актор.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську помер народний артист України, актор Сергій Романюк.

Про смерть артиста стало відомому в неділю, 3 березня. При цьому подробиці про смерть актора поки не розголошуються. На момент смерті Романюку було 65 років.

Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Своє дитинство він провів в Новограді-Волинському Житомирської області – сюди переїхали його батьки в 1961 році. Романюк закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Івана Франка (1973 г.).
З 1972 року Романюк грав в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Багато знімався в кіно. Знявся в кліпі гурту ВІА Гра – Біологія (2004).

Читайте також  Росія наказала бойовикам Донбасу обов’язково отримати паспорти РФ

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -