В Україні заблокують ряд сайтів, які загрожують національній безпеці країни

Найближчим часом, указом президента, будуть введенні в дію рішення РНБО про блокування ще 100 сайтів, які пропагують російську ідеологію.

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук, – передає УНН.

“За останній рік було заблоковано близько 2 тисяч фейкових акаунтів, було подано для санкцій близько 200 інтернет-сайтів, які пропагували російську ідеологію. Наразі в цьому році подано ще 100 сайтів, які найближчим часом введенням указом президента в дію рішення РНБО ці сайти будуть також заблоковані”, – сказав Климчук.

Також, останнім часом фіксуються цілі групи, мережі інтернет-агітаторів.

“Вони за нашими даними, й це підтверджується матеріалами кримінальних справ, співпрацюють із російськими кураторами, отримують від них грошові винагороди та завдання” – розповів Климчук.

За його словами, основна мета інтернет-агітаторів – це через соціальні мережі максимально дестабілізувати ситуацію на передодні та під час проведення виборів та розпалювання ворожнечі в середині країни.

Читайте також  Жінка загинула на місці: Смертельна ДТП сколихнула все Закарпаття

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -