У Києві молоду пару підпалив в авто друг, якому довіряли повністю: фото з реанімації

На цих вихідних у Києві стався страшний замах на вбивство – молоду пару облили в машині пальним і підпалили. Сергій і Галина буквально горіли живцем.

Відомо, що дівчина сильно обгоріла, тіло на 60% вкрите опіками, а її кохана людина знаходиться в стабільно важкому стані. Зараз лікарі борються за їхнє життя. Про це повідомила їхня родичка Світлана в соцмережі Instagram.

Жінка поділилася, що нападник був близьким другом пари, якому вони повністю довіряли. Спочатку чоловік облив Сергія і Галину, а потім себе. Після скоєного він загинув від сильних опіків.

Світлана попросила допомогти парі та надала фотографії з лікарні, на яких зображений потерпілий.

“Сергія і його дружину Галю облила пальним людина, якій вони повністю довіряли. Якому допомагали… Якого знали не один рік…
Він облив їх та підпалив… Хлопці їхали в машині, він їхав з ними.
Все сталося в лічені секунди, ніхто не очікував такого… Ми досі не розуміємо навіщо і за що…

Спочатку він облив і підпалив Галю з Сергієм, а потім і себе. Людина яка так вчинила, загинула. Сергій і Галя вижили. Дивом вижили… Вони вистрибнули з машини і намагалися зупинити вогонь. Вони горіли, живцем горіли…

Зараз пара перебуває у дуже важкому стані. В опіковому центрі м.Харків. Особливо Галя сильно обгоріла, близько 60% опіків. Сергій теж сильно обгорів, але стан стабільний”, – написала жінка.

 

Читайте також  Харків’янка ножем пошматувала літнього чоловіка, а все через…

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...