Що подивитись? “Tomb Raider: Лара Крофт” – фільм 2018 року

Перезапуск популярної франшизи Tomb Raider дозволило з’явитися не тільки новій грі, але і нового кінофільму, який подарує глядачам багато чудових емоцій.

kinopoisk.ru

Лара Крофт – вельми самостійна дочка ексцентричного шукача пригод, який пропав, тільки-но вона стала підлітком. Тепер їй двадцять один, вона безцільно проживає своє життя, кур’єром розсікаючи на байці по забитим вулицями східного Лондона. Рішуче налаштована пробитися сама, вона відмовляється брати на себе керівництво глобальної імперією батька, так само категорично відкидаючи думку про те, що він дійсно пропав. Чуючи поради про те, що їй потрібно змиритися з цим фактом і жити далі після семи років безплідних пошуків, Лара вже і сама не розуміє, що ж змушує її розплутувати обставини його таємничого зникнення.

Жіноча версія Індіани Джонса розпочинала власну історію на теренах комп’ютерних ігор. Tomb Raider з’явився в далекому 1996 і прикував увагу величезної кількості фанатів. Тут було багато нового і найголовнішим нововведенням був жіночий персонаж.

Взагалі, історія створення Лари Крофт має багато цікавих деталей і спочатку цей персонаж передбачався як чоловічий і дійсно як практично повна копія Індіани Джонса. Тільки ось розробники комп’ютерної гри захотіли щось більш оригінальне і вирішили додати цікавих деталей. Далі – більше і хтось звернув увагу на перевагу віддається жіночим персонажам в комп’ютерних іграх того часу, тобто в 1994-96 роках.

У результаті з’явилася Лаура Крус – відважний і привабливий археолог, латиноамериканка, яка шукає пригоди, подорожує і розплутує всілякі таємниці, пов’язані з історією, археологією і мистецтвом. Після цього творці трохи подумали і зробили героїню британкою, більше того, навіть титулованої і з високою родоводу.

Так з’явилася Лара Крофт – персонаж, який став культовим

Читайте також  Крістіна Орбакайте відмовила синові в допомозі з весіллям

На даний період Лара займає істотне простір у культурі. Зроблено чимало ігор, знято чимало фільмів з Анджеліною Джолі. Крім цього є купа фанатських робіт, різні виставки та інші тематичні твори.

На цьому тлі новий кінофільм ніяк не здається чимось надмірним. Тим більше творці Лари Крофт 2018 року обіцяють розповісти багато нового з історії героїні, зокрема про ранні роки, коли Лара тільки починала свої пригоди і заняття археологією.

Головну роль виконає Алісія Вікандер – шведська актриса, яка знімається з 2007 року. Алісія навчалася в балетній школі має граціозною постаттю і неабиякими фізичними даними, які цілком дозволяють виконати роль атлетичною шукачки пригод.

Щодо акторського таланту Вікандер теж цілком можливо сказати багато компліментів, причому цілком заслужених. Актриса брала участь в чималій кількості цікавих проектів (Анна Кареніна, Агенти А. Н.До.Л, Спогади про майбутнє, З машини, Джейсон Борн, Дівчина з Данії) і має у власному активі Оскар, за роль в біографічній драмі.

Головним антагоністом стане батько Матіас Фогель, роль якого виконає Уолтон Гоггінс. Цей актор відомий по багатьом роботам і має суттєвий досвід у кіно. Зокрема відзначимо такі роботи як: Мерзенна вісімка, Джанго звільнений, Ковбої проти прибульців, Ультраамериканцы і безліч серіалів.

Деніел Ву виконає роль приятеля і помічника головної героїні – Лу Рена. Домінік Уест виконає у свою чергу роль Крофта старшого, який теж археолог і завдяки якому Лара, власне і придбала таку цікаву і захоплюючу професію.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -