Трьох українців затримали за бійку з різаниною у Польщі

У польському Гданську громадянин Білорусі отримав удар ножем під час розпивання алкогольних напоїв. У зв’язку з цим були затримані громадяни України.

Інцидент стався 20 січня в одному з хостелів Гданська. Потерпілий перебуває в лікарні. У свою чергу, поліція заарештувала громадян України, які розпивали з ним алкоголь, повідомляє Польське радіо.

“Про інцидент нам повідомив диспетчер швидкої допомоги. За попередніми даними, сталася сварка між громадянином Білорусі і України. Другий вдарив першого ножем. Крім 40-річного чоловіка, затримали також 44-річну жінку з України. Вони були нетверезі”, – розповіла аспірант Карина Камінська з гданської поліції.

Крім того, на місці злочину була затримана також 48-річна громадянка України, яка образила правоохоронців, як прибули на місце події.

Всі троє громадян України перебувають під арештом, очікуючи подальших заходів за участю прокурора. Розслідування ведеться в зв’язку зі спробою вбивства, з’ясовується також детальна участь згаданих жінок в цьому інциденті.

Читайте також  Посиніла, почала задихатися і знепритомніла: на Тернопільщині раптово померла 3-річна дівчинка

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -