Неймовірна історія: на Тернопільщині жінка, яка наpодилася без рук сама виховує 2-х дітей, вишиває ногами картини і робить макіяжі

Історія приголомшила всю Україну: жінка з Залізців, яка наpодилася без рук, сама виховує двоє малих дітей.

Перші три доби новонаpоджену дівчинку навіть не показували породіллі, аби не шокувати. Потім принесли у пелюшках. Коли Антоніна Омельчук розпеленала дитину – була шокована. У дівчинки не спостерігалося навіть натяку на руки чи плечові суглоби. Одна ніжка була коротшою за іншу. Джерело

Лікарі переконували матір залишити дитину у будинку маляти, але та не погодилася. “Вони мені казали: віддайте дитину. Кажу ні. Чоловік приїхав, теж каже – ні. Що є, те буде. Забираємо додому. Ми мусимо змиритися з тим, що Господь дав”.

Віра не здавалася. Вона почала вишивати ногами, а потім навчилася робити у такий спосіб макіяж. І цим зараз заробляє на життя. Вона вийшла заміж і наpодила двох діточок, проте чоловік покинув їх.

А Віра, не зважаючи на душевний бiль, продовжувала виховувати їх сама попри відсутність обох рук і катастрофічну нестачу грошей.

“В мене є мрія поїхати кудись на відпочинок із дітьми разом. Щоб діти побачили трохи світу”.

Віра не має рук, але тримається за життя міцніше, ніж будь-хто інший. Вона ловить щастя, ловить радість, ловить мрії. Бо знає, що без них життя не буде таким яскравим.

 

Читайте також  Масштабна ДТП на українській трасі, люди опинилися в реанімації, кадри: "вилетів на зустрічку"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -