“Коханий, Дорогий, моє “Сонечко, мій Скарб, моє Серце, моя Душа…”: дівчина помeрлого Мельничука розчулила мережу прощальним посланням

Кохана молодого українського актора Тараса Мельничука, який пoмер у суботу, 8 грудня, зворушила користувачів мережі прощальним посланням.

Так, на своїй сторінці у Facebook Ольга написала, що любитиме Тараса вічно і хотіла б багато про нього розповісти, але у неї “абсолютно немає на це сил”.

“Коханий, Дорогий, моє Сонечко, мій Скарб, моє Серце, моя Душа… Дякую Тобі за все, я любитиму вічно! Ти був єдиною справжньою любов’ю, і час із Тобою був найщасливішим!” — зворушливо висловилася Ольга.

Також дівчина додала, що у неї залишилися тисячі спільних фото з коханим і безліч спогадів, завдяки яким вона завжди відчуває його поруч із собою.

“Ти такий гарний… Ти неймовірно Красива Людина. Стільки хочеться написати, але немає сил. Просто переглядаю наші моменти і відчуваю Тебе поруч”, — зі скорботою зазначила Ольга.

Користувачі підтримали дівчину в коментарях і висловили безліч теплих слів на її адресу, а також на адресу покійного Тараса.

“Любов залишається, і вона надає сили жити далі. Тримайся”, — побажали багато фоловерів.

Читайте також  “Одразу стала дзвонити, але слухавку вже ніхто не взяв”: у Харкові пoпрoщaлиcя з жeртвaми cтрaшнoгo ДTП

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -