“У нього сльози замерзли на обличчі”: У Львові вихователька дитсадка “забула” дитину на морозі

Сьогодні, 7 грудня, у приватному дитсадку “Пташеня. Дитячий простір” трапився скандал – після прогулянки із дітьми вихователька залишила на вулиці малого хлопчика.

Першою про це розповіла львів’янка п. Ольга у спільноті “Варта 1” у Фейсбуку, яка стала очевидцем події та надала допомогу дитині.

“Сьогодні гуляли з дочкою біля будинку. Біля нас зразу знаходиться дитячий садок “Пташеня. Дитячий простір” за адресою Довженка, 12. Я почула плач і крик дитини про допомогу, але саму дитину видно не було. Я підійшла ближче до огорожі і прислухалася, не могла ніяк зрозуміти звідки лунає плач, адже вихователів не було на вулиці. Коли ми підійшли ближче до воріт, я побачила хлопчика, який кричить і плаче під дверима садочку.

Я так зрозуміла, що його залишили навулиці – просто забули. Біля воріт зібралося вже декілька людей, але ніхто не міг зайти. Ми довго дзвонили. Потім прийшов хтось забирати дитину і я з малою підбігли до хлопчика. В нього аж сльози замерзли на обличчі. То просто жах.

Зі мною підбігла ще одна жінка і ми повели хлопчика в групу, де нам не дуже активно відкрили. Я, звичайно, почала кричати до вихователя, покликала адміністратора і сказала нехай дзвонять батькам хлопчика. Адміністратор сказала, що спочатку поговорить з вихователем, тоді я хотіла визвати поліцію. Вона подзвонила батькові хлопчика (надіюся що то насправді тато того хлопчика) і дуже НІЖНО розказала про ситуацію.

Не розумію як такі люди працюють з дітьми!!! Надіюся батьки, які водять діток в цей садок читають це. Я вас дуже прошу розберіться в цій ситаації до кінця. Сьогодні цей хлопчик, а завтра може бути ще хтось.

Читайте також  У центрі Львова встановили національний рекорд: понад 400 бандуристів виконали твори Шевченка

І мене не покидає думка, що би було з дитиною, якби він плакав не голосно і не кричав. Коли би вихователь зрозумів, що в групу вона привела не усіх дітей?”, – сказано у дописі п. Ольги.

У садоку не заперечують факт недбалості та обіцяють з’ясувати ситуацію. Про це адміністрація дитсадка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні у нашому садку справді трапилась ситуація, про яку описано на Варті1, яка є жахливою і прикрою для нас.

Діти повертались з прогулянки до садка, близько 20 діток та 2 вихователів. Вихователь, яка йшла позаду відволіклась на двох діток, які стояли в парі і почали сваритись між собою. Двері садка зачинились і вихователь не зауважила, що один хлопчик залишився за дверима.
Оскільки двері в садку знаходяться на магнітному замку, дитина не могла сама потрапити до садка. Група знаходиться на 2 поверсі.

Уся ситуація від моменту, коли група зайшла в садок, де встановлено відеоспостереження до моменту, коли небайдужі мами привели дитину в садок пройшло 7 хвилин. Між 12:57 та 13:04.
Ми дуже вдячні людям, які проявили небайдужіть. Щодо ситуації вже всередині садка, яку ми можемо відстежити по камерах спостереження. На жаль нам не вдалось поспілкуватись і дізнатись про ситуацію, оскільки був певний тиск і погрози, керівник садка звязалась з батьками, пояснила ситуацію, також батьки мали змогу поговорити з жінками, які зреагували на кризову ситуацію безпосередньо і почути все з їх уст. Ми намагаємось зв’язатись з пані Олею, щоб розібатись в ситуації до кінця, поки нам це не вдається. Поміж тим, відповідальність наша, і ми приймемо міри та правки в посадові інструкції. Далі інформуватимемо”, – сказано у дописі адміністрації.

Читайте також  “Накриє теплом”: синоптик обрадувала прогнозом погоди в Україні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -