Павло Зібров розкpив всю правду про «Танці з зірками»: гpaндіозна пiдстава

Відомий український співак Павло Зібров, який брав участь у проекті «Танці з зірками», серйозно образився на організаторів популярного шоу.

Про це виконавець написав на своїй сторінці в Instagram. Справа в тому, що організатори повідомили учасникам проекту про те, що в фіналі «Танців» вони виконають номер, в якому братимуть участь абсолютно всі конкурсанти. Джерело

Зібров зізнався, що весь останній тиждень старанно готувався до цього виступу на Гала-концерті, однак його зусилля виявилися марними – напередодні виступу йому і іншими учасникам повідомили, що в цьому номері танцюватимуть тільки 3 пари фіналістів.

«Останній тиждень я тренувався, приводив себе у танцювальну форму, очікуючи Гала-концерт, тому я відмінив пропозиції щодо концертів 25 листопада, але організатори проекту мовчали, додзвонитися було не можливо, тільки у середу 21 листопада вони відгукнулись і повідомили, що взагалі не планують запрошувати нікого з учасників, які брали участь в проекті, лише три пари-фіналісти. Тільки після емоційної розмови під вечір мені прийшло смс- запрошення посидіти в ред румі, ні одного дзвінка після цієї смс не було, жодних деталей. Так не запрошують на Гала-концерт», – підкреслив співак.

Він додав, що вважає глядачів головними на цьому шоу і подякував їм за підтримку його пари. Також Зібров окремо «подякував» організаторам шоу.

«Мені дуже хочеться подякувати керівництву проекту, за “хороший” життєвий урок, вік живи-вік учись», – заявив співак.

За підсумками суперфіналу проекту «Танців із зірками 2018», перемогу отримали Ігор Ласточкин та Ілона Гвоздьова, яка дуже душевно і зворушливо подякувала партнеру за такий вдалий для їх пари фінал.

Читайте також  Дуже потужна Притча про Гнів, який знищує нас зсередини! Вороття ніколи немає! Кожна прожита хвилина – Втрачена Ціла Вічність!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -