Прихистили вдома вбивцю: З’явилися моторошні деталі жорстокої розправи з 9-річною дитиною під Одесою

Злочини, скоєні над дітьми в Україні поповнилися ще однією жахливою розправою над малолітньою.

У п’ятницю вранці, 23 листопада, в селі Козацьке Білгород-Дністровського району було виявлено тіло дитини з ознаками насильницької смерті. Страшну знахідку виявили в одному з покинутих будинків, пише НП Бессарабії.

Є дані про те, що теоретичний вбивця якийсь час проживав разом з сім’єю дитини.

Як з’ясувалося, влітку він, приїхавши з іншої країни, попросив прихистити його. Сім’я, яка вирішила увійти в його становище не мала підстав припускати, що беруть в будинок вбивцю.

Все почалося з похорону родички. На поминках чоловік сильно випив, і всі ніч не спав. Жінка, яка добре знає сім’ю, розповіла, що нібито чоловік давно придивлявся до дитини і планував злі наміри щодо неї.

В цей же час злочинець знаходився на кухні і грів воду. За словами очевидців, він хотів змити сліди крові, які свідчать на злочин ним звершене.

Як повідомляє ЗМІ, чоловіка сильно побили родичі дівчинки. Коли приїхав наряд поліції чоловік їм у всьому зізнався. Однак родичі вимагали у поліцейських віддати їм душогуба, для лінкування.

Як розповідають місцеві жителі, район села, де живе сім’я загиблої дівчинки, один з неблагополучних – люди тут живуть дуже скромно. Разом з дівчинкою в одному будинку жили ще щонайменше двадцять осіб.

В момент приїзду кореспондента на місці події працювала оперативна група та експерти

За словами правоохоронців, точну дату народження дівчинки встановити поки неможливо, тому що в сім’ї немає свідоцтва про народження дитини.

Також слідство встановить, чи був факт зґвалтування. Хоча, як кажуть очевидці, дівчинка була вся в крові і синцях, коли її тіло знайшли рідні.

Читайте також  У Почаєві підтвердили 110 випадків коронавірусу: заговорили про введення НС

Тим часом, перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін зробив заяву, що дівчинка, тіло якої виявлено сьогодні в Білгород-Дністровському районі, дійсно була згвалтована і задушена.

«Під час проведення наради отримали інформацію про виявлення трупа 10-річної дівчинки в покинутому будинку Білгород-Дністровського району Одеської області. При огляді встановлено, що попередньо дитина була згвалтована і задушена”, – написав В’ячеслав Аброськін.

Крім того, керівник правоохоронних органів заявив, що вбивця вже затриманий і розмістив у своєму пості його фотографію.

«По гарячих слідах «недолюдина», який скоїв цей злочин, вже затриманий, але дитину вже не повернути», — зазначив В’ячеслав Аброськін

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -