Будемо заробляти більше 11 тис.: кому з українців пощастить розбагатіти у 2019

В наступному році середня зарплата більшості українців може сягнути позначки у 11,5-11,6 тис. грн. Такий ріст місячних заробітних плат можуть спостерігати, окрім спеціалістів з традиційно хорошим зростанням зарплат – фінансисти, аграрії тощо- також представники робочих спеціальностей.

«Такі зарплати просто необхідні людям, що вони не виїжджали масово за кордон, а йшла працювати на підприємство України. Українському бізнесу необхідно відкривати нові вакансії, розширювати виробництво. Коли українці отримуватимуть більше 11 тисяч гривень, а в ідеалі 15-17 тисяч гривень на місяць, у них пропаде стимул залишати рідну країну, рідну домівку, свою сім’ю та їхати поза очі», – впевнена експерт ринку праці Валентина Мазур.

За статистикою, найвищі зарплати в Україні мають представники сфери авіаційного транспорту – більше 20 тис. грн. Однак при складанні статистичних даних враховувалась лише «чиста зарплата», без «конвертів». Якщо зарплата видається «в конверті», вона не враховується Держстатом.

За вересень 2018-го, з розрахунком середньої заробітної плат и по Україні – 9042 грн. – найвищі зарплати мали представники фінансової і страхової діяльності – 15 956 грн; інформації і телекомунікацій – 14 307 грн; державного управління та оборони; страхування – 12 993 гривень.

Читайте також  “Я вам не маю пояснювати”: Депутат від БПП за рік купив 62 квартири

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -