Цьогоріч прикарпатці сплатили понад 230 мільйонів гривень військового збору

На потреби українського війська у січні-вересні 2018 року на Прикарпатті сплатили 230,6 мільйонів гривень військового збору, що на 40,2 мільйони або 21,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Позитивну динаміку надходжень податківці пояснюють підвищенням відповідальності більшості працедавців Прикарпаття щодо дотримання вимог трудового законодавства та збільшенням кількості офіційно працевлаштованих громадян.

За статистикою у вересні цього року роботодавці уклали 9,8 тисяч трудових угод з найманими працівниками, що на 1 тисячу більше, ніж у серпні. А це означає, що у вересні із заробітної плати кожного легального найманого працівника на підтримку української армії сплачено 1,5 відсотки військового збору.

Довідково: військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, виплата дивідендів та ін. Тому роботодавці, які використовують працю неоформлених найманих працівників не лише позбавляють їх соціальних гарантій, а й зменшують доходи державного бюджету, а отже, і можливість фінансування державних програм, в тому числі оборони країни.

Читайте також  МВС назвало, хто серед українських поліцейських отримує найвищу зарплату

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -