Вибухи на складах в Ічні: з’явилися скандальні деталі про взвод охорони

Командира взводу охорони складів Міноборони в Ічні Чернігівської області, де 9 жовтня вибухнули боєприпаси, двічі штрафували за пияцтво.

У 2018 році Володимира Пастухова, який обіймає посаду командира охорони арсеналу, притягували до адміністративної відповідальності за розпивання алкоголю на роботі, пише “Лівий берег” із посиланням на реєстр судових рішень.

Так, у квітні його оштрафували на 1190 гривень за те, що він п’яним перебував у казармі, а у червні — на 3700 за пияцтво під час служби.

Крім нього, “на гарячому” ловили ще кількох працівників 6-го арсеналу Міністерства оборони: слюсаря, водія, військового такелажної роти і солдата зенітно-артилерійського взводу. Всі вони були помічені п’яними, а деякі навіть потрапляли в такому стані у ДТП.

Нагадаємо раніше ми повідомляли, що у Чернігівській області на території 6-го арсеналу Командування сил підтримки Збройних Сил України в ніч на 9 жовтня сталися вибухи, які спричинили пожежу.

Арсенал є одним із найбільших серед усіх баз, арсеналів і складів зберігання ракет і боєприпасів у Збройних Силах України. Згідно з відкритими даними, тут на площі 682 га розташовано до 130-150 тисяч тонн боєприпасів майже всієї номенклатури: від патронів до стрілецької зброї — до ракет.

Читайте також  У Рівному 12-річна дівчинка народила дитину

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -