6 лютого – преподобної Ксенії Римлянки: молитва про допомогу у всілякій сімейній та побутовій потребі

Кожна людина прагне зробити своє життя кращим. З цією метою він може створювати комфортні умови для життя, сподіваючись на власні сили, а може звернутися до Святих Заступникам через молитви. Наприклад, молитва, спрямована Блаженної Ксенії, допоможе облаштувати особисте життя, вирішити проблеми на роботі або сімейні негаразди, подбає про щасливий шлюб і вдале заміжжя і багато іншого. Правильно використовуючи молитовні звернення до цієї самої доброї від усіх святих, можна домогтися значних змін.

Все своє життя Ксенія присвячувала себе благим діянням, допомагаючи віруючим подолати випробування і налагодити своє життя. Її молитви вважаються потужним енергетичним «інструментом», який при правильному застосуванні дозволить домогтися колосальних результатів.

Молитва до Святої Ксенії:

О препроста способом життя свого, безпритульна на землі, насліднице ж обителей Отця Небесного, блаженна мандрівнице Ксеніє! Як раніше до надгpобку твого недужі і скорботні припадали і утіхою наповнювалися, так нині і ми, обтяжені скорботами й потребами, до тебе прибігаючи, з надією просимо: помолися, блага небожителько, щоб направилися стопи наші за словом Господнім до виконання заповідей Його.

О блаженна Христа ради, що посоромила брежливу мудрість віку цього, випроси у Творця і Подателя всіляких благ дарувати нам смирення, стриманість і любов у скарбницю серця нашого, віри для укріплення молитви, надії в покаянні, кріпості у важкому житті, милосердного зцілення душі і тiла нашого, стриманості у подружжі і дбання про ближніх і рідних своїх, всього життя нашого обновлення в очистительній бані покаяння, щоб всехвально оспівуючи пам’ять твою, прославляли у тобі чудодіючого Бога Отця, і Сина, і Святого Духа, Тройцю одноістотну і Нероздільну на віки віків.

Амінь.

Читайте також  На кордоні з Польщею загuнув українець

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -