“Хлопчик лежав у калюжі крові, а вчителі намагаються скрити те що відбулось”: З’явились подробиці трагедії у Дніпровській школі

У Дніпрі у школі першокласник впав з третього поверху. Вчителька зачинила його в кабінеті й пішла. 6-річний Мирон намагався вибратися, тому зістрибнув у вікно. Хлопчик народився у сорочці, твердять лікарі, бо лишився живий. Як падіння допустили педагоги, нині з’ясовує поліція.

Поки перевдягався, першокласник не помітив, що в класі лишився сам за зачиненими дверима. Не на жарт перелякався. Вийти спробував через вікно.

Незвичні звуки біля школи почули старшокласники, що проходили повз. Аж раптом дитина падає з висоти третього поверху.

“Там була суцільна калюжа крові. І думали, що його взагалі розірвало. Його на руках занесли в школу. Нікого не пускали й замивали цю кров”, – каже очевидець.

Падіння малого загальмував рюкзак за спиною. Він зачепився за гілля дерев і врятував Мирону життя. Дитина приземлилася не на асфальт, а на ґрунт у палісаднику.

Народжений у сорочці, запевняють медики. Кажуть, це диво, що після такого падіння дитина майже неушкоджена.

“Дитині дуже пощастило! Крім ударів м’яких тканин обличчя і черевної стінки. Іншої патології не виявлено. Всі внутрішні органи, кістки скелета – все ціле. Немає навіть черепно-мозкової травми”, – каже лікар.

6-річний Мирон досі не збагнув, чим ризикував. Він усміхається лікарям і розповідає, чому зробив крок у вікно. Каже, що боявся, що залишився сам. Решта пішли в спальню й закрили двері, тому він і вирішив вийти через вікно.

Медики викликали поліцію. З’ясували, що падіння першокласника відбулося після уроків о 14:00, коли почала працювати група подовженого дня. Вихователька повела 27 дітей із класу до спальні. А Мирона в кабінеті не помітила.

“Вона пояснює, що це нещасний випадок. Там було багато дітей. Вона їх не перерахувала, коли вони виходили. І також не помітила його відсутність, коли вкладала діточок спати”, – говорить речник ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Читайте також  Саакашвілі показав схему, як Насіров допомагає тестю через ProZorro вигравати тендери

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -