У вересні в платіжках з’явиться нова графа: що за “сюрприз” підготували для українців

Уже в цьому місяці кияни отримають комунальні платіжки з новою графою для платежів

Про це жителям столиці повідомила прес-службі КМДА. Тепер в платіжках киян окремим рядком буде прописана вартість вивезення побутових відходів.

При цьому очікується ще одне нововведення: вартість цієї послуги тепер буде залежати від числа прописаних у квартирі мешканців, а не від розмірів житлоплощі, як було раніше.

У той же час КМДА закликає киян «добровільно надати інформацію про фактичну кількість мешканців у будинку».

«Це призведе до справедливого і правильного розрахунку обсягів вивезення сміття. У разі невідповідності реально проживаючих до зареєстрованих, може скластися ситуація, коли сміття буде накопичуватись», – підкреслив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

В середньому вартість цієї послуги для кожного киянина становитиме близько 20-25 гривень на місяць. У той же час відзначається, що ця сума може змінюватися в залежності від типу будинку та наявності сміттєпроводу.

До цього ми розповідали, що ціни на енергетичні носії в Україні стрімко підвищуються. При цьому, на думку аналітика, ціни на газ можуть радикально підвищити в один момент. Нова вартість газу буде більш, ніж на 30% більше нинішньої.

Кабмін не збирається розтягувати підвищення цін поступово і плавно, замість цього – один різкий скачок. Про це розповів співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

«Зараз бачимо, що інтрига, ймовірно, завершується, Гройсману не вдалося виторгувати то, чого хотілося, – якесь підвищення на рівні 2-3% в квартал. Захід хоче підвищувати відразу істотно. Конкретний відсоток розрахувати не так просто …Але я думаю, що підвищення буде істотним, більш 30%,», – заявив він.

У той же час раніше стало відомо, що український уряд має намір продовжити діючу ціну на газ для простих українців.

Читайте також  "Спи спокійно, синочку" - упізнали ще одну жертву одеської трагедії

Як заявило джерело в Кабміні, таким чином чиновники продовжать дію постанови №187, згідно з якою чинна ціна на «блакитне паливо» для населення визначається до 1 жовтня 2018 року.

У Кабінеті міністрів також повідомили, що Київ продовжує вести переговори з партнерами з МВФ про виділення нового траншу. Відомо, що до діалогу залучені представники топ-менеджменту Мінфіну і «Нафтогазу».

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -