Італієць Джузеппе Доніні воює за Україну та мріє перевезти сім’ю до Тернополя

На передовій у лавах ЗСУ воює італієць Джузеппе Доніні з Болоньї.

Служить у 24 ОМБр імені короля Данила, передає прес-служба бригади.

“Він – людина війни. Працював військовим інструктором у Мексиці, де отримував 10 тис. доларів на місяць, охороняв бізнесменів у таких небезпечних країнах, як Бірма, Ангола, Судан, Ірак. Зараз у Мексиці живе його дружина Моніка з 2 синами. Джузеппе мріє перевезти їх до Тернополя, але зарплатня контрактника ЗСУ не дає можливості це зробити.

У Джузеппе був друг Бартоломео, теж людина війни. Але він пішов воювати за протилежну сторону. Бартоломео товаришує з командиром бойовиків Захарченком і щось там пише як журналіст. Це все гроші та пропаганда, – впевнений Джузеппе. – Бартоломео вважає, що Україна напала на маленьку “ДНР”, а я вважаю, що то Росія напала на Україну. А ще йому добре платять.

Свій вибір воювати за Україну Джузеппе пояснює так: Україна – це мирна країна, яка хоче спокійно жити, працювати, змінюватися на краще, вона не зазіхає на чужі території, але і не хоче поступатися своїми. Він розповідає про голодомор і ту величезну кількість українців, які тоді загинули”, – розповіли військові.

Читайте також  Українці масово скаржаться на алергію: симптоми як у коронавіруса

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -