“Жінка помирала в скажених муках”: Чоловік до смерті побив дружину і ліг з нею спати

У ніч на 25 серпня в Волгограді між чоловіком і дружиною стався сімейний конфлікт, в результаті якого чоловік двічі вдарив жінку в живіт.

Після сварки подружжя помирилося і пішли спати. Однак вранці з’ясувалося, що поранення, які чоловік завдав своїй дружині, були смертельними – вона померла від внутрішнього крововиливу через розрив селезінки.

За фактом події порушено кримінальну справу за статтею “Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю”.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що у Жовтих Водах Дніпропетровської області зі слідами побиття потрапив в реанімацію 4-річна дівчинка.

При цьому жителі міста оточили медустанову, щоб захистити дитину від матері і вітчима, повідомляє місцеве видання Dnepr24. У побитті зізнався вітчим. Медики повідомляють, що дитина не витримає перевезення в Дніпро – її навіть на іншу ліжечко перенести не можна.

Дівчинка не реагує ні на які подразники, дихає за допомогою старого апарату штучної вентиляції легенів, тому що іншої апаратури в лікарні немає.

“Стан дитини вкрай важкий. Дитина в комі третього ступеня. Дитина потрапила до лікарні зі слідами побиття – множинні гематоми по всьому тілу. На даний момент прогноз невтішний”, – прокоментував лікар-анестезіолог Ростислав Гівчак.

Читайте також  “По черзі її зґвалтували, примусили до орального с*ксу”: Двоє чоловіків знущалися над жінкою за допомогою розпеченої вилки

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -