“Намагаюся триматися”: Одна із сестер, які жорстоко вбили свого батька вперше заговорила після страшної події

Одна із сестер Хачатурян 17-річна Марія написала лист хлопцю зі своєї групи підтримки у соцмережі, який передає посилки дівчатам.

Послання показали у Телеграм-каналі Mash. Дівчина дякує шанувальникові за те, що він не залишився байдужим до їхньої біди і продовжує їх підтримувати.

За її словами, вони стежать за новинами і навіть дивляться телевізор. “Я намагаюся триматися, найскладніше те, що з сестрами не бачимося”, – написала Марія.

Як ми раныше повідомляли, 29 липня у Москві три сестри 17, 18 і 19 років завдали своєму батькові Михайлові Хачатуряну більше 30 ударів ножем в області шиї і грудей.

Вони атакували його, коли він спав у своєму кріслі-качалці. Намагаючись врятуватися, Хачатурян дійшов до сходової клітки, де і помер. Пізніше в мережі з’явилося відео з камер спостереження у під’їзді.

За словами знайомих дівчат, убитий фактично тримав сестер в ув’язненні, регулярно бив, а також сексуально домагався. 2 серпня Останкінський суд Москви заарештував сестер Хачатурян терміном до 28 вересня.

Читайте також  “Змогла доповзти до шосе, щоб назвати імена вбивць”: 19-річна дівчину пoбили і кинули пoмирaти

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -