“Влаштували допит, знімали ліфчик і тримали в кімнаті з ґратами”: українка розповіла про «пекельну» поїздку до Ізраїлю

Українка зіткнулася з жахливим ставленнім і справжнім допитом, просто намагаючись потрапити до Ізраїля.

Користувач Вікі Скай поділилася своїм досвідом поїздки в Ізраїль у себе в Facebook. За її словами, «пекло» почалося ще в Борисполі, коли ізраїльська авіакомпанія EL AL влаштувала їй справжній допит прямо перед стійкою реєстрації.

«Пустивши, у мене відібрали абсолютно всі речі, залишивши паспорт, телефон і гаманець в одноразовому пакетику. Перед посадкою з мене знімали ліфчик, джинси, взуття, копирсалися в волоссі, проводили по мені різними пристроями, запитали як давно не ходить годинник і чому, попросили сфотографувати підлогу на телефоні, включити музику», – згадує жінка.

На цьому її муки не закінчилися: після прибуття в Ізраїль їй влаштували ще один допит, під час якого їй довелося провести 4 години без їжі і води. Після цього у жінки забрали паспорт і помістили її в окрему кімнату, виходити з якої було заборонено. Там перебували і інші люди.

«Було дико холодно, голодно і страшно…Нас, як злочинців, посадили в поліцейську машину, огороджену гратами і почали кудись везти, відповідаючи грубо і невиразно. Було дуже страшно. Доля паспортів і всіх речей була як і раніше невідома», – розповіла жінка.
Вона зазначила, що кімната була схожа на камеру СІЗО з гратами і двоярусними ліжками. За її словами, приміщення було наповнене іншими українками, які розповіли, що отримали відмову на в’їзд в країну і провели в цій кімнаті не один день.

Зрештою жінці також відмовили у в’їзді в Ізраїль, після чого її під конвоєм доставили в аеропорт, звідки вона вилетіла на Батьківщину. Свій паспорт українка знайшла тільки в Києві. При цьому її багаж було загублено.

Читайте також  Українців зобов'яжуть продавати і здавати житло через ріелторів? Все про нові правила від "Слуги"

«І співробітники аеропорту заспокоювали нас: Чому ви дивуєтесь? Це кожен день відбувається. Ми для них – скот. Навіщо ви взагалі туди полетіли?», – розповіла жінка.

Свою розповідь вона супроводила фотографіями «камери», в якій тримали її і інших українських жінок.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -