Вісім годин на українсько-польському кордон: український гурт підняв настрій мандрівникам(відео)

17 серпня, прямуючи на концерт до Польщі, музичний гурт “Шпилясті кобзарі” потрапив у кількагодинну чергу на кордоні. “Застрягли” музиканти у пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ, який розташований у Волинській області, пише “Експрес”.

Замість того, щоб нервувати, хлопці влаштували онлайн-концерт, який розвеселив їхніх фанів у соцмережі і підняв настрій іншим мандрівникам, які чекають поруч з музикантами.

“Люди у черзі дуже позитивно відреагували на наш виступ, підходили і просили зіграти ще, — розповідає Оксана Боровець, арт-директорка гурту у коментарі виданню. — Поки не знаємо, чи почули наш виступ прикордонники. Принаймні до нас вони не підходили”.

“З нами таке часто трапляється, останні кілька разів ми застрягали на 7-8 годин, — додає арт-директорка. — Уже звикли. Це важко. Наприклад, завтра у нас — два концерти у місті Пасленк, а в неділю — концерт у Битові. Ще ж потрібно заселитися в готель і трохи відпочити. Звісно, можна літати літаком, але це набагато дорожче. Річ у тім, що бандури не можна перевозити у ручній поклажі, а віддавати їх у багаж — небезпечно, адже це тендітний інструмент. Доводиться платити за два місця, а це — подвійні витрати для організаторів”.

“Ох, вже ці дороги. Вісім годин на українсько-польському кордоні надихають до творчості”, — підписали відео на сторінці гурту у соцмережі Facebook.

“Шпилясті кобзарі” — український музичний гурт, до складу якого входять шість бандуристів. Заснований навесні 2011 року. Майже всі учасники гурту є випускниками Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва. Гурт виконує кавер-версії світових хітів та українських народних пісень, використовуючи український народний інструмент — бандуру.

Хлопці не раз виступали перед учасниками Євромайдану, а пізніше — на Сході, в зоні АТО.

Читайте також  Нова смертельна ДТП з бусом у Польщі: загинув 38-річний українець

“Шпилястих кобзарів” часто запрошують в інші країни.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -