Пес раптом потягнув господиню до берега океану. Під водою, в затонулій клітці, хтось рухався!

Врятовану собаку доставили в притулок для тварин.

Дивно, як начебто розумні істоти ведуть себе по відношенню до своїх вихованців. Кожен раз дивуєшся їх витонченості в способах вбивства нещасних тварин. У будь-якому місті є безліч організацій, які з радістю приймуть собак і котів. Але деяким хочеться позбутися від тварини, обов’язково убивши його, заподіявши як можна більше страждань.

Рано вранці американка Дженніфер Ваз вийшла на прогулянку зі своєю собакою Моллі. Їх маршрут завжди проходив недалеко від Атлантичного океану, в міському парку. Раптом Моллі щось пронюхала і потягла господиню до води. Спочатку Дженніфер нічого примітного не помітила. Вода, каміння, неприбране сміття. Все як зазвичай. Але потім жінка придивилася краще. В океані вона побачила якусь клітку, а в ній явно щось ворушилося.

Ваз спустилася до океану і дістала клітку. В ній виявилося щеня пітбультер’єра. Якийсь нелюд не придумав нічого кращого, як залишив собаку помирати у воді. Мабуть, злочинець знав час припливів і відливів, тому кинув його на повільну і страшну смерть. Вода поступово заповнювала клітку. Тварині вже довелося витягати мордочку, щоб мати можливість дихати. На щастя, саме в цьому районі прогулювалася Дженніфер.

Врятовану собаку вона доставила в притулок для тварин. Тут питбулю дали прізвисько – Рівер (тобто «Ріка»). Крім того, жінка звернулася до поліції з проханням знайти злочинця, який хотів жахливим способом вбити собаку.

Правоохоронці, опитавши мешканців сусідніх районів, змогли встановити підозрюваного. Історія з Рівер отримала громадський резонанс. Багато закликали покарати нелюдя по всій строгості закону.

Причому поліція вирішила не оприлюднювати ім’я підозрюваного, побоюючись, що люди вирішать самостійно «розібратися» з ним. Однак у Сполучений Штатах встановлено серйозний термін за подібні злочини.

Читайте також  “Двоє загинуло на місці”: на Львівщині сталася смертельна ДТП, 4 постраждалих

З Рівер зараз все добре. Її реабілітацією займаються фахівці. У притулку вже шукають господарів, які будуть любити вихованця.

Шукайте деталі в групі Facebook