47-річна «сексі бабуся» зізналася, що імпланти вбивають її

У квітні 2018 року Джина Стюарт з австралійського міста Голд-Кост пройшла в півфінал конкурсу Miss Maxim. 47-річна красуня обійшла молодих конкуренток, посівши 12-те місце.


Дивлячись на Джину, складно повірити, що у неї четверо дітей, а недавно вона стала бабусею. Австралійка заявляє, що ніколи не робила ін’єкції ботокса, а її зовнішність – заслуга здорового способу життя. При цьому Джина не приховує, що десять років тому зробила операцію зі збільшення грудей, про яку шкодує. Нещодавно вона розповіла про наслідки хірургічного втручання.
За словами жінки, у неї сильно знизився імунітет: за рік вона перехворіла на грип шість разів. Також вона зазначила, що відчуває постійну нудоту, хронічну втому і панічні атаки. «Ці токсичні пластикові пакети в моїх грудях отруюють мене. Я ніколи до цього так не хворіла. Я відчуваю, що вмираю кожен день. Я дуже шкодую, що збільшила груди. Я могла бути здоровою замість того, щоб весь час відчувати себе так погано», – зізналася Джина. Учасниця Miss Maxim 2018 планує видалити імплантати і морально готується до операції.
«Я не знаю, як буду прокидатися з маленькими грудьми. Але імпланти вбивають людей. Я дізналася, що вони можуть сприяти появі онкології. Мене більше не хвилюють великі груди. Я просто хочу бути здоровою», – поділилася Джина, розповідає Космо.

Читайте також  Українка із Італії розповіла про те, що її вразило після повернення додому

Шукайте деталі в групі Facebook


-

Загрузка...
загрузка...