“Десять мішків з українськими купюрами”: У лісопосадці біля Дніпра знайшли приголомшливу знахідку

7 липня лісопосадці на Криворізькому шосе знайшли десятки мішків, до відвалу забитих українськими купюрами різного номіналу.

Якщо вірити написам на картонних бірках, які приклеєні до пакетів, цінний вантаж – власність Національного банку України.

Про це повідомляє Інформатор.

Загальна сума вмісту в мішках – десятки, а то і сотні мільйонів гривень. Єдиний нюанс – з усіма купюрами ретельно «попрацював» шредер (подрібнювач паперу – прим. Ред.).

Ніякої інформації про те, як «скарб» потрапив в настільки віддалені краї Дніпра, в даний момент немає.

На бірках видно печатки Національного банку України і вказаний номінал купюр в тому чи іншому пакеті – 20, 50, 100 і 200 гривень. Там же зазначено і їх приблизно кількість. Найімовірніше гроші були утилізовані і з якихось причин «кинуті напризволяще». Але ненадовго: тепер купюрами займаються слідчі поліції, які, сподіваємося, незабаром повідомлять всі подробиці ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що робітник копав траншею біля гаража і частина фундаменту обсипалась.Там він знайшов банку з 20 тис. доларів. Гроші забрав, банку викинув. Тепер, імовірно, сяде у тюрму – на сім років. Ще й конфіскують майно.

Як випливає з матеріалів справи, Орест. К. працював на території домогосподарства Богдана К. Копав траншею під фундамент огорожі. Під час цих робіт навколо гаража, частина його фундаменту обвалилась і там робітник знайшов півлітрову банку з 20 тис. доларів. Станом на липень 2015 це було 441 тис. 471 грн. Покликав свого сина, який був неподалік, віддав йому частину грошей, банку викинув. Частину фундаменту, яка обсипалась, замурував.

Підсудний робітник у суді пояснив, що банка, замотана в целофан, впала йому прямо на тачку.

Читайте також  Засуджений на 7,5 років Михайло Єфремов подав касаційну скаргу на свій вирок

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -