Знімали шкіру, вирізали серце і відтинали голови: боєць АТО про катування найманцями РФ

Російські найманці украй жорстоко катували українських полонених: відрізали їм голови, знімали шкіру та скоювали інші важкі злочини.

Про це розповів екс-боєць батальйону «Донбас» Дмитро Куліш, який пройшов російський полон, на спільній прес-конференції з СБУ та МЗС, пише УП.

Куліш розповів, як потрапив у полон у серпні 2014 року при виході з міста Іловайськ.

«Не всі повернулися з полону. Є випадки відрізання голів тим людям, які на відео були живі, потім вони були обезголовлені. Є випадки знімання шкіри, і багато ще звірств, які можуть підтвердити ті, хто там були», – зазначив колишній полонений.

За його словами, одному з побратимів бойовики вирізали серце.

«У 2014 році нашого бійця батальйону «Донбас» російські найманці прив’язали на трос за вантажний автомобіль, тягали на тросові, потім йому вирізали серце, чому є фото- та відео підтвердження», – повідомив Куліш.

Він додав, що прикладів катувань за ці 4 роки можна наводити багато, і закликав вжити заходів для попередження тортур.

«Людям, які перебувають у катівнях, найважливіша мати підтримку, знати, що їх там не кинуть. Тому прошу вас, наскільки у вас є можливості допомогти у цій проблемі заручників і військовополонених», – підсумував Куліш.

Разом з тим, голова СБУ Василь Грицак додав, що задокументовано багато фактів, коли катування відбувалися на територіях РФ під керівництвом ФСБ.

«Багатьох з тих, хто катував наших бійців, нами ідентифіковано. Декого з них ми знаємо за позивними. Я переконаний, що пройде час, і ми зможемо притягнути їх до відповідальності», – сказав Грицак.

Читайте також  Кращої за неї не має! Решетник поділився сімейними фото. Це варто побачити

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -