Завжди під рукою: продукти, які можуть замінити вам зубну пасту

Стоматологи довели, що існує їжа, яка дуже корисна для наших зубів. Ось список продуктів, які можуть замінити вам зубну пасту.

Збережіть собі, щоб не загубити, пише Радіо Максимум

Яблука

У цих фруктах міститься велика кількість води та корисних речовин. Завдяки своїй структурі яблука можуть підлікувати ясна. Стоматологи довели, що вони зміцнюють їх, а також борються з бактеріями в порожнині рота, які викликають карієс. Рекомендується їсти зелені сорти яблук, щоб отримати максимум користі.

Сир

Дивно, але цей молочний продукт той ще зубний лікар. Сир здатний захистити зубну емаль, зміцнити ясна та запобігти поширенню карієсу. Крім того, сир багатий на білок, кальцій і фосфати. Ці продукти зміцнюють нашу кісткову систему. Найкраще вибирати сири твердих сортів.

Полуниця

Кому з нас не доводилося вичищати із зубів дрібні кісточки полуниці. Але виявляється саме ця ягода допомагає захистити наші зуби від карієсу. Яблучна кислота, що міститься в цій ягоді, ефективно очищає зуби та запобігає їх руйнування.

Броколі

Всі знають про корисні властивості цього овоча. Але виявляється – ця капуста ще й зубам допомагає. У броколі міститься дуже багато клітковини та корисних речовин, які допомагають зменшити запалення ясен і захистити емаль. Лікарі рекомендують не переварювати цей овоч.

Апельсин

Кислота, що міститься в деяких цитрусових, здатна зруйнувати емаль зубів і привести до розвитку карієсу. Однак апельсин не з їх числа. Цей фрукт реально може замінити зубну пасту. Весь секрет у пектиновій, лимонній і аскорбіновій кислотах, які в помірних концентраціях допомагають боротися з карієсом. Саме вони й містяться в цьому фрукті.

А ви знали, що канадські фахівці з університету Торонто знайшли просте рішення чищення зубів, коли під рукою немає щітки та пасти? Під час дослідження стоматологи з’ясували, що ефективно очистити ротову їжу після прийому їжі здатне молоко.

Читайте також  За 5 років соціальні продукти подорожчали втричі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -