“Вразив всю країну тим, що став…”: Куди зник і що сталось з любителем шоколадок та зіркою “Кохана, ми вбиваємо дітей” Ісааком Величко

Всього завдяки одному випуску популярного українського ток-шоу він став справжнім Інтернет мемом. Як склалася доля хлопчика, який не отримав свою шоколадку.

Народився Ісаак Величко в Чигирині в 2006 році. Ще коли хлопчик був маленьким, батько пішов з сім’ї. Хлопчик все своє дитинство не знаходив розуміючи ні вдома ні в школі. Ісаак виріс пухким і однолітки постійно знущалися над дитиною.

У 2015 році про його долю дізналася вся Україна після того, як його мама Анжела звернулася в проект «Кохана, ми вбіваємо дітей». Тоді жінка заявляла, що дитина виросла некерованою, і вона просто не може з ним впорається. Анжела попросила експертів допомогти розібратися в ситуації.

Сусіди розповіли, що хлопчик через проблеми в сім’ї став справжнім садистом, якому подобалося не просто знущатися над тваринами, а жорстоко їх вбивати. На самому проекті Ісаак сам зізнавався, що йому подобається вбивати беззахисних звірів, він неодноразово голими руками, палицею, лопатою забивав тварин до смерті з посмішкою на обличчі. Як виявилося, саме мама хлопчика виховувала в ньому жорстокість, б’ючи Ісаака за будь-яку провину не тільки ременем, а всім чим потрапляло під руку.

Ця історія вразила навіть самих режисерів проекту, які вирішують піти на кардинальні заходи. Ісаака відправляють в козацький табір, а маму до психолога, а потім в школу для батьків. З хлопця намагаються зробити чоловіка і привчити його не плакати, а приймати і боротися з проблемами. А мамі намагаються пояснити всі помилки у вихованні сина. Проект закінчився тим, що Ісаак з мамою все-таки зміг знайти спільну мову.

В городе Калуш многие уже получают за это по 1300$ в день!
Саме в цьому проекті стався інцидент, який став справжнім хітом. Коли хлопчик повинен був відмовитися від солодкого, він не витримав і розплакавшись поскаржився на маму, яка спеціально їла перед сином шоколад.

Читайте також  “Крuчи, бuй та не змогла б я взяти грiх на душу”- відповіла Світлана, погладжуючи свій круглий животик

«Вона купила собі шоколадку, гадина. Сама з’їла шоколадку, а мені що робити? А мені дивитися як вона є? Я може теж хочу шоколадку. Задовбали…».

Хлопець так відверто і щиро плакав, що йому почала співчувати вся Україна. Після проекту, хлопець на кілька місяців пропадає з телеекранів, а потім з’являється в іншому популярному українському шоу «МастерШеф діти»

Хлопець зробив на кастингу справжній фурор, адже до цього моменту він вже встиг стати героєм соціальних мереж. Багато хто подумав, що Ісаак просто скучив по камерах і заради слави вирішив повернутися на телебачення, але вже на відборі він продемонстрував свій талант. Виявилося, що після проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей», хлопчик захопився кулінарією і став готувати не тільки для своєї мами, а й для друзів. Він з успіхом проходить в проект і починає боротися за звання кращого кухаря України, серед дітей. Але до фіналу Ісааку дійти не вдалося.

Зараз хлопцеві 12 років і він мріє відкрити свою мережу ресторанів по всьому світу, продовжує готувати і різнобічно розвиватися.

Так, буквально кілька днів тому він продемонстрував Україні робота, якого зібрав сам. Дівчина у Ісаака поки не з’явилася, але при цьому він знайшов собі величезну кількість друзів

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -