Ентоні ДЖОШУА: «Бій з Кличком може змінити мої перспективи в боксі»

Чемпіон світу за версією IBF в суперважкій вазі британський боксер Ентоні Джошуа, якому 29 квітня доведеться зустрітися з Володимиром Кличком, назвав майбутній поєдинок найважливішим у своїй кар’єрі.

«Так, на перший погляд, це всього лише черговий бій, – розповів Джошуа в інтерв’ю Sky Sports News. – Але це не так. Емоційно ви завжди будете реагувати на значущі речі. Виходячи в ринг у поєдинку проти Кличка, я буду розуміти, що це визначальний бій для мене. Я зробив те, що повинен, щоб стати чемпіоном світу. Але коли ми ставимо поєдинки за ранжиром, то це той бій, який може змінити мої перспективи в боксі. Саме тому цей поєдинок дуже важливий. Кличко – моя мета. Це бій за звання кращого у суперважкій вазі».

«Ось чому я роблю певні речі, перш ніж потрапити в тренувальний табір, – зазначив Джошуа, коментуючи свою поїздка в США. – Я хочу використати всі можливості».

Нагадаємо, що зараз Ентоні Джошуа разом зі своїм промоутером Едді Хирном знаходяться в США для «підвищення впізнаваності» британського боксера і розкручування майбутнього бою. В тренувальний табір Джошуа повинен прибути 1-го лютого, а поєдинок Кличко – Джошуа відбудеться у Лондоні на стадіоні «Уемблі»

Читайте також  Ще одна трагедія! З’явилися перші кадри після обвалу мосту, багато постраждалих

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -