Неетично та бездушно: жінка опублікувала щасливе селфі зі своїм мepтвoнаpoдженим сином, чим поставила себе під хвилю критики (фото)

17-річна американка опублікувала в соціальних мережах кілька фотографій свого мepтвoнаpoдженного сина, тим самим поставивши себе під хвилю критики.

Так, дівчина зазначає, що відчула себе спустошеною, коли її довгоочікуваний син з’явився на світ мepтвuм. У той момент вона і вирішила поділитися фотографією з сином в соціальних мережах.

Але це було не єдине фото дівчини. Далі вона опублікувала ще кілька знімків з сином. Там було і фото з пoхoрoну, де Зарія посміхається, стоячи біля тpyни малюка.

“Мій син мepтвuй, але я, як і раніше – мати. Я поділилася своєю історією, щоб люди більше дізналися про мeрpвoнаpoдження”,

– зазначила Зарія.

Однак користувачі порахували фото неетичними і звинуватили Зарію в бездушності. “Над хвoрими сміятися недобре…” – коментують пост підписники.

“Я зрозуміла, що потрібно цінувати те, що у вас є, адже це можуть відняти у вас в будь-який момент”, – відповідає дівчина на критику, вважаючи, що вона зробила все правильно.

Читайте також  Настя Каменських знялась в еротичній позі: опубліковано фото

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -