Тіні Кароль виповнилося 32 роки. Вітаємо!

Тіна Кароль – одна з найбільш популярних і улюблених виконавців на українській естраді, відзначає сьогодні День Народження

На відміну від більшості наших зірок, які після низки корпоративів поїхали гріти боки в країни з бірюзовою водою, Тіна вже кілька років не влаштовувала для себе повноцінних канікул. Навіть свій 32-й день народження співачка не вважає приводом для розслаблення, чим і поділилася з “КП” в Україні”:

– З тих пір, як не стало Жені, свій день народження не святкую, – опустивши очі, розповіла Тіна. – Пам’ятаю, як ми весело святкували разом, тепер в цей день у мене глибока ностальгія… Рано вранці я поїду в Іллінську церкву. Заїду на кладовище провідати Женіну могилку. А потім – весь день зйомки “Голосу країни”. Планую накрити великий стіл, пригощу всіх музикантів, операторів, продюсерів і режисерів шоу.

Відомо, що син Веня привітає мамуся по Скайпу (Веніамін Огір навчається в одній із приватних шкіл Лондона), а в оточенні Тіни нам розповіли, що команда “Голоси” теж готує для Тіни величезний калорійний презент. Святковий торт зі свічками іменинниці винесуть на сцену прямо під час зйомок чергової порції “Нокаутів”.

Там же, у знімальному павільйоні, 20 людей з фан-клубу Тіни Кароль презентують своєї улюблениці сюрприз. В особливий день Тіна буде одягнена в карколомний наряд, створений американським дизайнером Джуліано МакДональдом, який обшиває Кім Кардашьян і є творцем сценічних нарядів для Кайлі Міноуг і Бейонсе.

Колеги по шоу “Голос”, швидше за все, теж придумали, як привітати “напарницю” по кріслу, адже Тіна дуже тепло спілкується і з Джамалою, і з Потапом, і з Сергієм Бабкіним.

Читайте також  Випадкова кyля потрапила в голову 5-річній дитині в день її народження

Шукайте деталі в групі Facebook


Повідомляє -