Що відбувається? Меган Маркл доставили в Кенсингтонський палац і взяли під озброєну охорону

У всьому світі зараз стежать за новинами в очікуванні головної з них – що у королівського подружжя принца Гаррі і Меган Маркл народився первісток.

Уже кілька разів повідомлялося, що герцогиня Сассекська вже народила. Але в Кенсингтонському палаці цього так і не підтвердили.

Сьогодні ж в Мережі з’явилася інформація, що вагітна Меган Маркл знаходиться під захистом збройної охорони в Кенсингтонському палаці. Що змусило вжити подібних заходів, повідомляє американське видання Radar Online.
Первісток Меган Маркл, який вже встановив рекорд, ось-ось має народитися. Дружину принца Гаррі доставили в палац, який виявився оточений озброєною охороною.

Судячи з усього, плани про народження дитини в домашніх умовах змінилися. Таке рішення прийняла королева, для якої безпека майбутнього члена сім’ї відіграє важливу роль.

Тепер сек’юріті будуть супроводжувати герцогиню Сассекську на шляху в королівський госпіталь.

“Меган Маркл хотіла народжувати вдома, але цьому не судилося статися. Дружині принца Гаррі не дозволено це зробити, адже безпека королівської дитини має першочергове значення”, – повідомляють джерела.

Читайте також  Хвора на рак жінка народила дитину, незважаючи на заборону лікарів. І ось чим закінчилася ця історія

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -