Канікули скасовуються: у навчальних закладах країни відновили газопостачання

Проблему з нестачею газу вдалося оперативно вирішити. Від понеділка, 5 березня, усі заклади освіти повертаються до роботи. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

“Проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відповідне рішення ухвалив Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у суботу, 3 березня.

“Виняток становлять заклади освіти, що не працюють з причин, не пов’язаних з газопостачанням. Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші особливі обставини”, – йдеться у листі-роз’ясненні Міносвіти.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на п’ять діб запровадив національний план дій для недопущення кризової ситуації в енергетиці через дії poсійського «Газпрому». Pосія знизила майже на 20% тиск у газовій трубі, якою територією України постачає блакитне паливо до Європи. Також “Газпром” повернув “Нафтогазу” гроші за газ, постачання якого мали відновити від 1 березня, після дворічної перерви. Також PФ досі не виконала рішення Стокгольмського арбітражу, відповідно до якого має сплатити Києву 2,56 млрд доларів. Щоденна пеня становить до півмільйона доларів. Міністерство закордонних справ України вже офіційно повідомило Євросоюз про проблеми з тиском газу в трубі.

Читайте також  З родиною та за свої гроші! Зеленський підтвердив, що перебуває в Омані

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -