У Луцьку замерзли на смерть троє людей

Двоє з померлих чоловіків раніше проживали в будинках, у підвалах яких знайшли їхні тіла, проте стали безпритульними. Про загиблих повідомили мешканці будинків.


У Луцьку в результаті переохолодження загинули троє чоловіків. Як повідомляє УНІАН з посиланням на місцеву патрульну поліцію, тіла двох чоловіків приблизно 50-річного віку були виявлені 27 лютого в підвалах багатоповерхівок за різними адресами.

Тіло ще одного безпритульного знайшли 28 лютого теж у підвалі багатоповерхового будинку, розташованого в одному з мікрорайонів міста.

За словами прес-секретаря управління патрульної поліції Ольги Бузулук, про знайдені тіла повідомили жителі будинків, а також працівник житлово-комунального підприємства. Вона зазначила, що за попередньою інформацією, чоловіки померли від переохолодження.

“Наразі особи двох безпритульних встановлено. За свідченням сусідів, ці чоловіки раніше проживали в будинках, у підвалах яких знайшли їхні тіла. Однак за певних обставин згодом стали безпритульними. Особа третього не встановлена”, – зазначила Бузулук.

Раніше в селі Старий Корець Рівненської області поліція виявила в будинку тіла двох пенсіонерок, які померли від переохолодження. Поліцейські виявили вдома у жінок 2 тисячі доларів і понад 10 тисяч гривень.

Читайте також  У Луцьку в пивному барі стpiляли у відвідувача

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -