Б’є дітей та нападає на дорослих: У Києві невідома жінка терорезує цілий район

В Оболонському районі Києва жінка нападала на дітей і дорослих.

У районі станцій метро “Мінська” і “Героїв Дніпра” ходить “хвора жінка”, і робить несподівані напади на дітей і дорослих, написала користувач соцмережі.

Катерина також уточнила, що згадана жінка нещодавно напала на ученицю і вчительку місцевої школи. На вигляд жінці 50-55 років, зріст близько 170 см,

Інші користувачі соцмережі уточнили, що агресивна жінка проживає за адресою Оболонський проспект,34. При цьому зазначено, що звернення у поліцію поки не допомагають.

Ще одна користувач на ім’я Наталя Дідковська підтвердила зустріч з небезпечною жінкою. Їй вдалося захистити двох дітей, уточнивши, що нападниця «б’є кулаком в обличчя».

Як повідомлялося недавно, у Києві 8-річний учень однієї зі шкіл тримав у страху не тільки весь свій клас, а й викладачів школи. Хлопчика відрізняла особлива агресивність, в його вихованні не допомагали навіть виклики поліції. Як виявилося згодом, виною всьому позиція батька дитини. Він займається вихованням сина без матері і потурає агресії. Зараз з дитиною працюють психологи.

Читайте також  Ще одна трагедія: в Києві водій переїхав жінку і втік з місця ДТП

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -