Нiж був відсутній? З`явилися нові подробиці yбuвcтва вuпyскниці на Тернoпільщині

Експерт-криміналіст телеканалу СТБ Наталія Костилєва продовжує оприлюднювати докази невинуватості 16-річного Василя Гнатюка, якого підозрюють у yбuвcтві Ірини Мукоїди у Вишнівці.

Вона запевняє, що телефон yбuтої дівчинки був увімкнений ще о 07:11 годині ранку 26 червня, причому за два кілометри від місця, де знайшли тiло. А сам підозрюваний у вбuвствi хлопець вже кілька години був вдома.

«За місяць починаються Новорічні свята і до них готуються навіть правоохоронні органи Тернополя, поспішаючи із тим, аби не минув строк для утримання під вартою невинного хлопчика Василя Гнатюка, усіма можливими для себе силами і ресурсами продовжують йому строк тримання, поки свята не минуть.

З наших джерел стало відомо наступне:

16.11.2017 р. захисники неповнолітнього підозрюваного Василя Гнатюка дізналися, що в цей день має відбутися судове засідання у Тернопільському міськрайонному суді, де мало розглядатися клопотання слідчого, погоджене прокурором про продовження тримання під вартою неповнолітнього ще на 60 діб. Цікаво те, що слідство не повідомило адвокатів про суд і вони про нього дізналися випадково зі своїх джерел. Стало нам відомо і про те, що було вкинуто інформаційний фейк стосовно того, що адвокати не з’явилися і попираючи усі норми Закону, Василю призначено безплатного адвоката.

Але стався той випадок, коли хтось планує, а вищі сили розставляють все на свої місця. Адвокати з Вінниці встигли добратися до Тернополя і в рамках судового засідання надали докази, що на огляді місця події, де знайшли Ірину Мукоїду, нiж був відсутній, про що ми повідомляли і в рамках журналістського розслідування. Крім того, захисникам вдалося встановити, що телефон Ірини Мукоїди був увімкнений 26.06.2017 р. о 07.11 год. приблизно за два км до того місця, де знайшли її тiло. В цей час Василь Гнатюк вже кілька годин був вдома.

Читайте також  На популярному курорті прогримів потужний вибух, безліч поранених

Після надання доказів та виступу захисників, суд відклав судовий розгляд на 17 листопада.

Також слід звернути увагу на той факт, що строк дії попередньої ухвали про тримання під вартою Василя Гнатюка закінчується 30.11.2017 р.

Тобто термінової такої необхідності подавати дане клопотання в органу досудового розслідування не було», – написала Наталія Костилєва на своїй сторінці у Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -