Мексиканка народила двоголове немовля (відео)

У місті Сьюдад-Хуарес (Мексика) жінка народила двоголове немовля. Її рідні зняли незвичайну дитину на відео на опублікували у мережі.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Лікарі, які приймали пологи, тримають у таємниці імена батьків, а також не розповідають причини такого рідкісного аномального явища.

За словами фахівців, потрібно враховувати спадкові особливості батьків, хвороби матері під час вагітності, провести тест на генетичну сумісність, і тільки тоді можна буде назвати ймовірну причину мутації. Втім, невдовзі незвичайне немовля померло – після двох днів своєї появи на світ.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що жінка народила одного із найважчих немовлят у світі – дитина важила близько семи кілограмів. Щасливою матір’ю стала 19-річна мешканка Індії. Лікарі зазначають, що таке явище дуже рідкісне, адже подібна вага характерна тільки для дітей, які досягли шестимісячного віку. Втім, тривалих пологів вона могла не витримати, тому лікарі провели кесарів розтин. Дівчинка перевершила рекорд у вазі, який встановило кілька років тому немовля у США – його вага складала 6,5 кг.

Читайте також  В Україні 90% печива потенційно небезпечне, – експертка

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -