Мій перший чоловік – це чоловік ПЕРІОДУ мого рагульства…Ольга Фреймут відверто розповіла про своїх колишніх чоловіків

Про особисте життя телеведучої Ольги Фреймут журналісти дізнаються буквально по крихтах, складаючи складні пазли, приховані неординарною зіркою, воєдино.

Здавалося б, уже ні для кого не є секретом те, що зараз знаменита блондинка перебуває в щасливому шлюбі з Володимиром Локотко, а також виховує трьох дітей. Але навряд чи хто-небудь міг припустити, що Ольга Фреймут днями погодиться на гранично відверте інтерв’ю в прямому ефірі каналу ZIK “Першi другi”, в якому розповість своїй колезі Наталії Влащенко про особисте життя, – пише АМН.

І перший чоловік, про якого вона повідала, став Ніл Мітчелл, батько старшої дочки Ольги Фреймут, Злати Мітчелл. “Мій перший чоловік – це чоловік ПЕРІОДУ мого рагульства, коли я носила куртку під шкіру і туфлі, які цокали”.

Цікаво, що від британця Ніла Мітчелла Ольга Фреймут пішла, будучи вагітною Златою. Знаменита телеведуча зізналася, що не бачила подальшого майбутнього з цим чоловіком, тому повернулася з Британії в Україну. Зазначимо, що з Нілом тоді ще майбутня знаменитість була лише заручена, і заміж за нього так і не вийшла. “ВІН не мого менталітету, страшенно ревнував, мені з ним було нудно. Він був агресивний, неприємний, він мені став нецікавий … Я зрозуміла, що моїй дитині такий батько не потрібен.”

Далі Ольга Фреймут розповіла про те, що по поверненню в Україну зустріла свого майбутнього чоловіка Олександра Ракоєда. Знаючи про те, що зірка знаходиться в положенні, чоловік запропонував їй руку і серце всього лише через 2 дні після знайомства і зазначив, що вона – кохання всього його життя. Так, шлюб Ольги Фреймут і Олександра Ракоєда тривав два роки.

Не оминула увагою Ольга Фреймут тему своєї першої шкільної любові – Володі Кравця, який, за словами телеведучої, зробив фатальну помилку, зрадивши їй з однокласницею. З тих пір Володя Кравець став її улюбленим персонажем, про життя якого Ольга Фреймут, вже ставши ведучою шоу “Підйом”, розповідала чи не щоранку.

Читайте також  Ольга Фреймут висміяла жінок, які написали, що вона "старенька і страшна"

“Моє перше кохання – однокласник Володя Кравець. Він мені потім зрадив з однокласницею, і краще б він цього не робив, бо в силу своєї професії я йому вже помстилася, згадуючи про його сімейні історії в своїх інтерв’ю. Він був високий, красивий, користувався популярністю у дівчат. Останній раз бачила його на Великдень 4 роки тому, проїжджала повз його хату на своїй красивій модній англійській машині, а в нього не дуже така. Я їхала з дочкою з Карпат, зупинилася біля його хати, не полінувалася через його болота пройти (а він живе в селі)…”

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -