Справа Димінського: первинна ДНК-експертиза проведена і вже є результати

Учора, 29 червня, у Києві відбулась зустріч представників ІТ спільноти Львова з представниками Головного слідчого управління Національної поліції України: Невгадом Віталієм (заступник Голови Національної поліції України – начальник Головного слідчого управління), Батюком Миколою (заступник начальника управління начальник 1-го відділу), Євгенієм Колесником (начальник Головного слідчого управління). Йшлося про перебіг розслідування смертельного ДТП за участі бізнесмена Петра Димінського. Про це повідомлено на сторінці на ФБ – “Чесне розслідування вбивства Наталі Тріли”.

Зокрема, у повідомленні сказано: “Ми задавали багато питань про хід слідства, але не на всі з них представники МВС відповідали, керуючись статтею 222 про недопустимість розголошення відомостей досудового розслідування. Тим не менше, нам вдалось отримати відповіді на наступні, важливі на даний момент, питання
– Первинна ДНК експертиза проведена і вже є результати.
– Проведено обшуки у причетних до справи осіб.
– Досудове розслідування триватиме не менше як два місяці з дати ДТП з умовою продовження терміну до повного зібрання доказової бази, потрібної у суді. Рішення про передачу справи до суду буде прийматися на підставі сукупності всіх доказів. Відсутність в Україні підозрюваних, а також відсутність можливості взяти у них зразки ДНК не впливає на проведення інших слідчих дій по справі.
– Постраждалій стороні не надаються усі матеріали справи, а саме результати експертизи ДНК, оскільки це може зашкодити слідству і збору усієї доказової інформації справи, в тому числі надає потенційному підозрюваному більше маневрів для захисту. Згідно закону, слідчий сам приймає рішення, які матеріали справи надавати потерпілій стороні, а які ні.
– Слідство готове працювати зі свідками, якщо такі є і надати їм повну конфіденційність згідно процесу захисту свідків. Працювати зі свідками готовий безпосередньо Невгад Віталій.
– Частину людей, яких було зафіксовано на фото та відео з місця події, вже допитали, ідентифікація інших присутніх осіб проводиться.
– Слідство готове і буде співпрацювати з міжнародними структурами для екстрадиції підозрюваного з іноземної держави, якщо виникне така потреба.
Представники МВС погодилися на щотижневі брифінги у форматі скайп-розмови з представниками ІТ спільноти Львова, щоб звітувати про перебіг справи. Згоду на брифінги дав Микола Батюк з підтвердженням Невгада Віталія.
Надалі будемо публікувати інформацію із щотижневих брифінгів на цій сторінці, тому слідкуйте за оновленнями.

Читайте також  “Обрано запобіжний захід у вигляді…”: Суд прийняв рішення щодо олігарха Димінського

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

загрузка...