iPhone 8 стане найпопулярнішим смартфоном в історії

Локомотив під назвою iPhone продовжує впевнено мчати вперед незважаючи на певні ознаки уповільнення, пише Навколо нас.

Але перед тим, як обговорювати продажу прийдешніх смартфонів Apple, варто зупинитися докладніше на продажах моделей попередніх поколінь.

Сьогодні все частіше доводиться чути від ринкових спостерігачів прогнози про «закономірні» спади продажів, так як iPhone «вже досягли свого піку і рости більше нікуди». На перший погляд в цьому є здоровий глузд, проте статистика показує, що майбутній цикл поновлення iPhone, пов’язаний з виходом iPhone 8, може виявитися найбільшим за всю історію Apple. Таким чином, можна сміливо очікувати, що протягом найближчого року поб’є всі рекорди продажів iPhone.

Аналітики Nomura, вивчивши базу активних користувачів iPhone, отримали цікаві результати. Зокрема, в цьому році очікується хвиля апгрейда серед власників iPhone 6 і iPhone 6 Plus.

Продажі цих моделей в «святковому» кварталі 2014 року поставили рекорд в 75 млн проданих пристроїв. Оцінюючи результати майбутнього iPhone 8 слід враховувати цей факт:

Ми оцінюємо запуск iPhone 8 для користувача бази, яка на 45-50% вища за ту, що була під час виходу iPhone 6. Тому прогноз в 83-86 млн проданих iPhone 8 в четвертому кварталі 2017 року бачиться найбільш реалістичним.

Збільшення бази передплатників підстьобнули продажу iPhone 6. Ми вважаємо, що смартфон розширив базу власників iOS-пристроїв приблизно на 35%, наступні моделі – на 5-10%. Той, хто зараз використовує iPhone 6 в якості основного пристрою є кандидатом на покупку iPhone в кінці 2017 року.

З огляду на те, що більшість користувачів міняють смартфони раз в два роки, Apple зіткнеться з тим, що мільйони власників iPhone 6 і iPhone 6 Plus захочуть оновити свої пристрої.

Проте, iPhone 6 – це лише вершина айсберга. Якщо додати сюди власників iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 4s і iPhone 4, то ми отримаємо 300-400 млн користувачів, які з великою ймовірністю вирішать перейти на нову модель, як тільки iPhone 8 з’явиться на полицях магазинів.

Читайте також  З 1 серпня будуть введені "касові апарати в смартфоні"

Крім того, деякі аналітики забувають, що iOS міцніше «тримає» користувача, ніж Android. Іншими словами, власники iPhone при апгрейді, швидше за все, виберуть смартфон того ж виробника. Отже, більшість власників iPhone 6 і старіших пристроїв оновляться на iPhone 8 в цьому році.

Що стосується очікуваних в iPhone 8 нових функцій, то на сьогодні відомо, що апарат отримає радикально новий дизайн, скляний корпус, дисплей у всю передню панель, 3 ГБ оперативної пам’яті, процесор нового покоління Apple А11, поліпшену функціональність Touch ID і бездротову зарядку дальньої дії.

Джерело – bdzhola.com

Шукайте деталі в групі Facebook