Модель, колишня холостячка Раміна розповіла, чому пішла від українського співака Віталія Козловського.

Модель, колишня холостячка Раміна розповіла, чому пішла від українського співака Віталія Козловського.
Раміна.

На початку вересня фотомодель Раміна Есхакзай, яка брала участь в шоу Холостяк 5 (канал СТБ ), повідомила, що вона і популярний співак Віталій Козловський більше не пара.

Тоді дівчина розповіла, що не готова до шлюбу і до сім’ї. Через пару днів Раміна на своїй сторінці в Instagram опублікувала пост, в якому дала зрозуміти, що не може перебувати поруч з людиною, яка любить зображати з себе жepтвy.

“Заходжу в інтернет, читаю статті про те, що хтось кинув когось. У мене питання: “А хіба можна когось кинути?” Якщо людина самодостатня особистість, його кинути неможливо. Його самооцінка, поведінка, настрій, що не залежать від наявності або відсутності іншої людини поруч.

Інше питання в тому, що людина любить зображати з себе жертву, купатися в цьому образі. Питання у мене один: “Н *** я”? PS: sorry за мат, він тут дуже навіть до речі “, – написала в Мережі Раміна.

Нагадаємо, як раніше писала Віталій і Раміна познайомилися завдяки журналу. Співак побачив дівчину на обкладинці видання і запропонував їй знятися в своєму кліпі.

Під час зйомок у пари і почався роман. А в березні 2017 року Козловський зробив коханій пропозицію, на яку вона відповіла згодою.

Читайте також  Сенсація! 1+1 повертає легендарне шоу, те, що вони повідомили вас точно шокує

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -