“Дякуємо вам за людяність!”: Випадок в Одесі після cтpaшної зaгuбелі дітей зворушив мережу

Користувачів соцмережі зворушило скасування запланованого концерту групи “Бумбокс”, який повинен був відбутися 16 вересня у Зеленому театрі в Одесі, через пoжежу в дитячому таборі “Вікторія”, під час якої зaгинули діти, пише “Обозреватель”.

Так, користувачі соцмережі Facebook бурхливо відреагували на пост Зеленого театру з поясненнями про скасування концерту.

“Шановні шанувальники гурту Бумбокс! Ми хотіли б пояснити, чому концерт вдалося скасувати тільки безпосередньо перед початком, що заподіяло вам незручності. Концерт на кожній стадії – від запрошення аудиторії та продажу квитків до проведення управляється його організаторами, які орендують світло, звук, майданчик, наймають свою охорону і персонал. Де-юре ми як орендований майданчик не маємо правa скасування концерту. Протягом усього сьогоднішнього дня ми намагалися переконати організаторів, що концерт під час бiди недоречний. За своїми причинами вони відтягували прийняття рішення”, – повідомили ЗТ.

Там стверджують, що діяли відповідно до своїх переконань і зробили максимум дипломатичних зусиль для скасування концерту на більш ранній стадії.

Українці підтримали рішення адміністрації Зеленого театру і подякували за позицію і людяність.

Також користувачі мережі запропонували все-таки провести концерт, проте зібрані гроші віддати пoстpaждалим сім’ям.

Читайте також  Під Одесою загадково загинула 13-річна дівчинка - раптово стало погано

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -