Робити чи ні, чи Твої суперечливі стосунки – стосунки з мінетом

Давай поговоримо про те, про що з тобою навряд чи розмовляли дорослі в дитинстві

– Дівчина, зробіть мені мінет або чайку принесіть…
цитата з фільму “Достукатися до небес”(Knockin` On Heaven’s Door)”
Чи пам’ятаєш ти свій перший мінет? Ось перед тобою оголений хлопець (хоча б нижче пояса) і його статевий орган. Я пам’ятаю свій стан шоку. Ні, з естетичної точки зору все було в порядку. В шоці я була від того, що не знала, що далі робити. Звичайно, я бачила, як спритно натреновані красуні в порнофільмах управляються з чоловічими геніталіями, але якось не замислювалася, що коли-небудь управлятися з ними доведеться і мені. І я вирішила ввечері запитати поради у мами- все-таки я вже дівчинка доросла. Нічого я ввечері не спитала – до вечора я чомусь впевнилася, що мама взагалі навряд чи знає щось про техніку минета, вона ж МАМА. Та й знати про те, як оральним сексом займаються батьки, погодься, хочеться найменше.

Чому в школі в нас втовкмачують логарифми і закони фізики, але елементарно не вчать сексуальному вихованню?
Ні, не треба навчати нас позиціях і розповідати, що таке “глибока глотка”. Треба просто пояснювати, що секс – це нормально, що оральний секс – це добре, а не гидко, брудно і пошло. Тоді дівчата не будуть рости фригідними, закомплексованими і байдужими до таких простих (так, простих!) речей, як мінет.

Ставлення до орально-генітальним пестощів, як і вся сексуальна культура людини, складається в дитинстві і юності. Якщо батьки постійно навіюють дитині, що статеві органи брудні, що їх не можна чіпати, то в підсвідомості досить швидко складається негативне ставлення, в першу чергу, до власних геніталій, а за аналогією – і до геніталій партнера.

Читайте також  Офіціантка випадково вдaрuла пробігаючу повз дuтuну. І ось як відреагувала мама дитини!

Важливо розуміти, що мінет – це не просто примха чоловіка. Це процес, який доповнює статевий акт і може принести задоволення не тільки партнерові, але і тобі. Ти ж кайфуєш, коли у тебе виходить смачна шарлотка або коли тебе хвалить начальство за якісний фінансовий звіт? Те ж і з оральним сексом – в цій справі можна досягти такої майстерності, що і чоловік буде звеличувати тебе до небес, і сама ти від задоволення будеш цінувати себе більше. Адже розвиватися можна в будь-якій справі.

Я особисто знаю багатьох панянок, які мало не кривляться, коли з ними торкаєшся теми орального сексу. Хтось робить мінет як послугу, хтось – не робить взагалі. На місці останніх я б не дивувалася, чому чоловіки їм потім зраджують. Звісно ж, секрет успішних відносин не в оральному сексі. Але суть в тому, що ви з партнером повністю розчиняється один в одному, не соромлячись – ви можете один з одним дозволити все, а якщо твій чоловік чогось не отримує – він, природно, шукає це на стороні.

Багато дівчат не люблять робити мінет через те, що просто не знають як. Не знаєш як – запитай. Запитай навіть у чоловіка, як йому подобається. Кожен чоловік індивідуальний, смаки і бажання у всіх різні. Тому і підхід до кожного чоловіка і кожного члена – теж окремий. Однак елементарні техніки (про які ми будемо говорити в наступній статті) будуть діяти завжди. Найважливіше – не напружуватися, не думати “швидше б це закінчилося”, а розчинитися в процесі, ставитися до нього не як до данності, а як до справи, яку можна полюбити як улюблене хобі.

Читайте також  Циганка вразила розповіддю про весільні обряди свого народу: відео

Що кажуть психологи?

В оральному сексі немає нічого поганого: багато народів з давніх-давен практикували його як звичайну справу. Згадайте хоча б позу під умовною назвою “69”: коли чоловік і жінка розташовуються по відношенню один до одного як символ Інь Ян. Детальний опис мінету зустрічається вже в давньоіндійському трактаті “Камасутра”, починаючи з першого століття нашої ери. Ще в Древній Греції і Древньому Римі мінет вважався мало не повсякденністю, таким собі хобі – абсолютно нормальним процесом. А подекуди в давнину мінет розцінювали як сакральну, божественну дію, що геть відрізняється від брудних і гріховних земних зносин. Та що говорити, навіть примати використовують оральний секс в своїх сексуальних ігрищах.

Що кажуть сексологи?

Заняття оральним сексом має очевидні плюси. По-перше, якщо у партнера виникли проблеми з ерекцією, то перед оральними ласками “не влежить” жоден пеніс. По-друге, якщо бажання виникло раптово: на вечірці, в гостях і т.д. – Найкращим варіантом буде закритися в якомусь затишному куточку і догодити одне одного орально: і галасу менше, і стіни не трясуться. А спонтанний секс додає почуття впевненості і вносить родзинку у ваші стосунки. По-третє, не треба піклуватися про засоби контрацепції: біологічно жінка влаштована так, що можливість завагітніти після орального сексу виключена.

Справа, звичайно, твоя – займатися оральним сексом з чоловіком чи ні. Але не роблячи мінет ти навряд чи пізнаєш світ сексу досконально. Це як закривати себе дротом від всіх можливостей цього світу.

І просто пам’ятай, що за статистикою, 96 чоловіків зі 100 обожнюють, коли їм роблять мінет (напевно, інші 4 – люблять робити його самі). А 10-12% жінок зрідка, часто або навіть постійно під час мінету відчувають оргазм. І це не дивно, процес – не щось надприродне, а як поцілунок. Просто не в губи, а трохи нижче.

Читайте також  5 причин, чому жінки можуть не хотіти сексуальних стосунків

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -