День Незалежності на Донбасі до України вторгся черговий гумконвой РФ

На окуповані території сходу країни прибули 56 вантажівок.

Сьогодні вранці, 24 серпня, російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (68-го за рахунком) так званого “гуманітарного конвою”. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.
“Всього з 6:30 до 7:55 через російські пункти пропуску “Матвєєв Курган” і “Донецьк” на в’їзд до України було дві колони так званого гумконвою” в складі 56 автомобілів. У вантажівках, нібито, перевозили дитячі продуктові набори, медикаменти, медичне обладнання та навчальну літературу”, – розповіли прикордонники.
Оскільки вантаж переміщувався в закритих упаковках, українській стороні не вдалося отримати справжню інформацію про його зміст, характер і номенклатурі. Крім того, завантаженість транспортних засобів становила близько 55%.
Нагадаємо, 67-й “гумконвой” РФ вторгся до України 27 липня. Українській стороні, як і раніше, не вдалося отримати справжню інформацію про його зміст, характер і номенклатуру.

Читайте також  Не стріляти у відповідь на обстріли з території населених пунктів, - Кучма пояснив свою пропозицію про режим тиші

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -