Що викликає безпліддя: вчені назвали новий фактор

Вчені з Імперського коледжу Лондона провели дослідження, яке допомогло їм виявити незвичайну причину проблеми із зачаттям у сімейних пар.
Згідно з даними, виявленими фахівцями, подружжя може зіткнутися з безплідністю через місця свого проживання.

Вивчивши спосіб життя 65 тисяч чоловік, дослідники встановили: ті подружні пари, які живуть близько до жвавих вулиць, стикаються з фактом ненастання вагітності всупереч очікуванням.

За словами авторів проекту, на зачаття дитини у таких пар йде більше часу в порівнянні з тими, хто живе в тихих районах. Різниця в часі може становити від шести місяців до одного року.

Поки що фахівці не можуть констатувати, що на фертильність обох статей або на якусь стать окремо може впливати дорожній шум – сказати це з точністю може дозволити тільки окреме дослідження. Але вчені припускають, що таке цілком можливо. Останнім часом знаходиться все більше доказів того, що проживання по сусідству з джерелами шуму негативно впливає на здоров’я людей в самих різних аспектах.

Дорожній шум може викликати порушення сну, яке, як відомо, знижує шанси на зачаття і у чоловіків, і у жінок. Попередні дослідження показували, що постійний вплив шуму здатний порушувати природний процес овуляції у жінок,

-поділилися думкою лікарі.

Читайте також  Під час зйомок нового кліпу трагічно загинув відомий співак

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -