Таїсія Повалій приїхала з Росії провести Павла Зіброва на пенсію(відео)

Народний артист України Павло Зібров відсвяткував 60-річчя у колі зіркових друзів

Виконавиця була гостею Павла на ювілеї – народний артист України Павло Зібров відсвяткував 60-річчя у колі зіркових друзів, серед яких була і Таїсія Повалій, йдеться у ЗМІ повідомляє Ukr.Media. Виконавець вже замислився про пенсію та навіть дізнався її розмір. До слова, співак протягом певного часу вже є пенсіонером.

“Я вже п’ять років пенсіонер, справа в тому, що я служив в Афганістані 35 років тому і я учасник бойових дій, тому я вже п’ять років отримую пенсію 2800 гривень. А моя справжня пенсія, яку я зараз буду оформлювати, буде складати 3500-3800 гривень, я вже дізнавався”, – зазначив він. Донька артиста подарувала татові бігборд, а наразі монтує для нього кліп.

У відео Діана Зіброва постала у головній ролі. На замовлення дружини народного артиста, Марини, зіркові гості привозили горщики з петуніями. Подружжя Зібрових теплими словами говорить про дружбу із Таїсією Повалій, котра останнім часом багато виступає в Росії. “Ми дружимо більш ніж двадцять років, дитина народилась, коли ми дружили, для неї це – Тая, для нас це – подруга. Щоб не було для нас це – друзі, і ніколи в житті я не скажу ні Таї, ні Ігорю “я вас не знаю”, – підкреслила Марина Зіброва.

Її зірковий чоловік додав, що із Ліхутою та Повалій вони п’ють шампанське та їдять шашлики, а про політику не говорять. “Я добре знаю Таїсію. Вона дуже не хотіла йти в політику, ну що поробиш такі часи були”, – підсумувала Марина.

Нагадаємо, на ювілей до зіркового тата Діана Зіброва прийшла зі своїм бойфрендом Андрієм Іщенком. Пара більше не приховує стосунків.

Читайте також  Маму-одиначку цинiчнo звільнили, після того як на роботі їй вiдpiзало пальці

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -

загрузка...