Україну накриють дощі з грозами: синоптик сказала, де буде небезпечна погода

Україну накриють дощі з грозами: синоптик сказала, де буде небезпечна погода

Дощі литимуть у нашій державі у кілька наступних днів, каже синоптик. Також вона розповіла, якою буде температура повітря.

Погода в Україні у найближчі кілька днів буде з дощами і грозами. У п’ятницю, 14 червня, короткочасні дощі з грозами охоплять більшу частину території нашої держави, крім сходу, а от у вихідні, 15 і 16 червня, опади перемістяться у східні області.

Про це розповіла синоптик Наталія Діденко. Вона зазначила, що температура повітря у пятницю буде не спекотною.

“У п’ятницю в Україні переважатиме свіже комфортне повітря із денною температурою +20…+26 градусів, на заході місцями +18…+20 градусів. У східній частині та на південному сході буде вище, +27…+31 градус. Короткочасні дощі з грозами знову відновляться і охоплять завтра більшу частину нашої території, окрім східних областей”, – зазначила Діденко.

Також синоптик розповіла, що у Києві 14 червня очікуються короткочасні дощі з грозами, температура повітря становитиме +22…+23 градуси.

“Вихідними інтенсивні дощі ймовірні у східній частині України. Спека відновиться із понеділка, з 17-го червня”, – додала Діденко.

Читайте також  "Атмосферний фронт вижене тепло з України, потужний снігопад рине на ці області": куди суне шалений мороз...

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело