Призивати на фронт хочуть лише молодь: 40-річних можуть залишити у тилу

Призивати на фронт хочуть лише молодь: 40-річних можуть залишити у тилу

Нардеп пояснив, із чим це пов’язано

У новому законі про посилену мобілізацію планують зосередити увагу на призові українців до 40 років. Це пов’язано із тим,що людям старшого покоління складніше розбиратися та використовувати нові технології під час ведення бою.

Про це заявив народний депутат та секретар оборонного комітету Верховної Ради України Роман Костенко у коментарі “24 каналу”.

Він повідомив, що у новому законопроєкті було включено економічні та фінансові складові, які нададуть мотивацію майбутнім і діючим військовим.

Депутат також зазначив про те, що призов за новим законом буде сфокусований на молодих українцям до 40 років.

Таке рішення прийняли через те, що росіяни використовують професійних військових, яких готували роками, а тому Україна має давати відсіч ворогу за рахунок сучасних технологій, освоєння яких дуже непросто даються людям старшого покоління.

“По-перше, ми маємо звернути увагу на нашу молодь. Це не про те, що ми маємо їх брати і закидати в буси – ми маємо мотивувати йти їх до армії. Тому що коли ми говоримо про асиметричну війну, про війну сучасних технологій, дуже складно людям, яким вже далеко за 40, а то й за 50 років, використовувати ці технології”, – сказав нардеп.

Читайте також  Тіло знайшли у ванній: у Львові загинула 21-річна менеджер відомого PR-агентства Києва

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело