ШОК!У Львові студентка намагалася продати свою новонароджену дитину, коли ви дізнаєтеся ціну, то точно впадете

Двадцятирічну студентку, яка намагалась продати свого новонародженого сина, затримали правоохоронці у Львові. Студентка є сиротою, має далеких родичів у Тернопільській області, передає Корупція.Інфо

До правоохоронних органів надійшла інформація про те, що молода жінка через соцмережі шукає покупців для своєї ще не народженої дитини. За немовля вона хотіла отримати 80 тисяч гривень. Під час зустрічі із потенційним покупцем остання озвучила необхідність передачі половини грошових коштів до народження дитини, а половини після її народження.

Наприкінці травня жінка народила хлопчика, написала розписку “покупцеві”, що “отримала 80 тис. грн за дитину, жодних претензій не матиме, з усіма умовами згідна”. Під час передачі новонародженої дитини та отримання за це другої частини грошей її затримали працівники поліції.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Слідчі кваліфікували дії затриманої за ч. 3 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. За вчинення цього кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також  “Рідні шоковані і просто не вірять”: У Львові страшною смертю загинув 22-річний Іван. Мертве тіло знайшли у лісі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -